@Brandsite

JŪSU PANĀKUMI MUMS IR SVARĪGI

Tava mājas lapa var veicināt biznesa izaugsmi

Ļoti bieži var pamanīt novecojušas vai nefunkcionējošas mājaslapas pat pārsteidzošiem produktiem vai innovatīvem pakalpojumiem. Uzņēmumā Brandsite mēs ņemam vērā digitālā mārketinga un web dizaina iespējas un vēlamies palīdzēt jums, uzņēmuma īpašniek, parādīt jūsu pakalpojumus un produktus vislabākajā gaismā, piesaistīt jaunus klientus un nostiprināt jūsu tirgus daļu digitālajā pasaulē ar moderna dizaina un uz klientu orientētām mājaslapām.

Brandsite mājaslapas ir :

Izstrādātas ātrā laikā

Skaidras un pieejams izmaksas

Satriecošs un individuāls dizains

Augstas veiktspējas un pilnībā funkcionālas

MUMS RŪP JŪSU BIZNESS

Pieredzējusi komanda, kas koncentrējas uz jūsu mērķiem

Brandsite galvenā uzmanība ir vērsta uz jūsu zīmola atpazīstamības palielināšanu un ieņēmumu plūsmas pieaugumu, izveidojot vietni, kurā parādīts, kā jūs un jūsu pakalpojumi spējat palīdzēt tieši jūsu klientam un risināt viņu problēmas.

Lai to sasniegtu, mēs izmantojam stratēģiju, apvienojot uz pārdošanu orientētu saturu,  kas virza klientu caur digitālo pārdošanas tuneli, veidojot klienta plūsmu ar loģisku dizainu un strukturizēti plānotu izvietojumu. Nodrošinam arī papildus funkcionalitāti, kā potenciālo klientu informācijas ievākšanu un iespēju sekot un analizēt vietnes apmeklētāju digitālā vidē. Mēs esam:

Elastīgi, bet precīzi

Radoši, bet profesionāli

Ātri, bet vērīgi

BRANDSITE  KOMANDA

brandsite_valters

Valters Pudāns

Project Execution

“Es nemitīgi vēlos ieviest klienta idejas dzīvē, un labākais veids, kā to izdarīt, ir izvirzīt mērķus un veikt uzdevumus soli pa solim. Uzskatot, ka viss ir iespējams, mana aizraušanās ir nodot šo aizrautību arī jums. Lai sasniegtu izvirzīto projekta mērķi, es veidoju detalizētu plānu, kas man palīdz apvienot klienta vēlmes ar mūsdienu tendencēm un iespējām, radīt ne tikai vizuāli pievilcīgu dizainu, bet arī izveidot pilnībā funkcionālu, uz klientu orientētu mājas lapu, kas ir arī pārdošanas rīks. Viss ir iespējams!”

brandsite_kristine

Kristīne Pudāne

Sales & Management

“Mani pārsteidz un iedvesmo cilvēki, kuri seko saviem sapņiem un izvēlas nezināmo ceļu biznesā, darot to, kas viņus aizrauj un ir gatavi piedāvāt savu risinājumu citiem. Tāpēc es vēlos viņiem palīdzēt. Mana aizraušanās ir radīt tik nepieciešamo rīku katram biznesam – vispiemērotāko mājaslapu katram individuāli, kas neprasa lielus izdevumus un ir pilnīgi funkcionāla, integrēt mārketinga rīkus katra biznesa vajadzībām. Vēlos radīt tava zīmola unikālās mājas digitālajā pasaulē, kas ir saziņas tilts ar jūsu klientu.”

brandsite_sigita

Sigita Paula Cepleviča

Content guru

“Mani fascinē cilvēku un uzņēmumu stāsti, jo aiz katra biznesa slēpjas aizrautīgi cilvēki. Šie stāsti iedvesmo rīkoties un veido ticību, ka ar ieguldīto laiku, darbu un mazliet talanta viss ir iespējams. Mans talants ir rakstīšana, un es labprāt pastāstītu jūsu zīmola stāstu, lai tas tiktu sadzirdēts, un jūsu risinājumi tiktu ievēroti. Mana vislielākā aizraušanās ir digitālais mārketings – divvirzienu komunikācijas izstrāde un pārvaldīšana starp uzņēmumu un klientu, veidot klientam noderīgu saturu – mēs to varam radīt kopā! ”

PIEVIENOJIES MUMS

Vai vēlies pievienoties Brandsite?

  • Varbūt zini kādu, kam Brandsite varētu palīdzēt? Dalies!

@Brandsite mēs uzskatām, ka mūsu komandas biedru salietdētība un skaidri definēts mērķis, uz kuru mēs visi tiecamies, ir rezultātu atslēga arī mūsu klientiem. #Brandsite pamatvērtības kā – radošums, zināšanas par mārketingu un pārdošanu, aizraušanās ar dizainu palīdz mums radīt vēlamo rezultātu ikkatram klientam, izstrādājot rīku, kas palīdz paplašināt biznesu, piesaistīt jaunus klientus un veicināt atpazīstamību. Mēs uzskatām, ka izcilas komunikācijas prasmes  ir visnepieciešamākās, lai mazinātu plaisu starp mūsu klientiem un mūsu komandu, un sasniegtu sadarbības augstāko kvalitāti, kā rezultātā spējam palīdzēt klientam uzrunāt potenciālos klientus.

Ja jūs redzat sevi strādājam kopā ar mums, atsūtiet mums savu motivācijas vēstuli un rezumē.

LET’S MAKE YOUR BRAND STAND OUT

Grow your business with Brandsite!