Mājaslapas izstrāde

Jūsu zimola mājaslapa, kas pārvērš apmeklētājus par maksājošiem klientiem

Vai esi kādā no šīm situācijām?

Nav pietiekoši klientu?

Konkurentiem veicas labāk

Vēlaties uzsākt biznesu

Ir vēlme eksportēt

Vēlaties reklamēties (AdWords u.c)

Mīts, kas liek domāt, ja jūsu vietnē ir vairāk apmeklētāju, jums būs lielāki ieņēmumi –  ir nekorekts. Svarīga ir mājas lapas ekfektivitāte – cik labi jūsu mājaslapa var pārveidot apmeklētāju par maksājošu klientu. To var radīt vai palielināt, izstrādājot pārdomātu vietnes stratēģiju ar pārdošanai optimizētu saturu, kas uzrunā tieši jūsu mērķa auditoriju un dizainu, kas rada plānotu ceļu apmeklētājam un harmonisku lietotāja pieredzi visā jūsu vietnē. Tas ir tas, ko mēs vislabāk spējam!

Pacel savu biznesu

ar mājaslapu, kas sevī ietver

Loģisku mājaslapas struktūru

Skaidriem aicinājumiem uz rīcību

Profesionālu saturu

Adaptīvu dizainu

Optimizētu ātrumu

Mājaslapas izstrādes pakalpojumi

Mūsu misija ir uzlabot jūsu tēlu digitālajā vidē – izstrādāt zīmola mājaslapu, lai potenciālie klienti spētu iepazīt jūs un uzzināt to, kā risināt viņu izaicinājumus. Brandsite nodrošina funkcionālas mājaslapas izstrādi un ar to saistītus pakalpojumus, kas palīdzēs iegūt jaunus klientus, vairot zīmola atpazīstamību un veicināt pārdošanu.

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE

Mājaslapas izstrāde, kas liek apmeklētājiem kļūt par klientiem.

SATURA VEIDOŠANA

Saturs, kas izceļ, kā jūs spējat risināt klientu izaicinājumus.

VIZUĀLAIS SATURS

Kvalitatīvs vizuālais saturs, kas veido zīmola tēlu

SEO OPTIMIZĀCIJA

Satura, dizaina integrācija mājas lapā, kas palīdz jūs atrast.

MĀRKETINGA AUTOMATIZĀCIJA

Automatizē saziņu ar esošiem un jauniem klientiem.

Mārketinga rīku integrācija

Mailchimp, SendinBlue, Facebook Pixel, Instagram, u.c

E-KOMERCIJA

Ej līdzi laikam – digitalizē savu biznesu

GOOGLE INTEGRĀCIJA

Google Maps, Analytics, Search Console integrācija

Tavi ieguvumi

Jaunākās tehnoloģijas

Mājas lapā integrētas jaunākās tehnoloģijas, kas piemērotas jūsu biznesa vajadzībām. Mājaslapas izstrāde vienā no labākajiem un izplatītākajiem CMS, kas dod iespēju pašiem pārvaldīt saturu un mainīt to pēc nepieciešamības. Un tas viss ir SEO optimizēts un arī adaptīvs dažādām ierīcēm.

Personalizēts dizains

Mēs koncentrējamies uz jūsu uzņēmuma zīmolu, izstrādājot mājaslapas dizainu un saturu, kas ir saskaņots ar vizuālās identitātes vadlīnijām. Uzņēmumā Brandsite strādā radoši prāti ar mārketinga un pārdošanas pieredzi, kas ļauj mums izstrādāt modernu, funkcionālu un uz rezultātiem orientētu mājaslapu.

Bez riska

Mēs uzņemamies atbildību par savu darbu. Jūs būsiet savas mājaslapas īpašnieks. Jūsu jaunajai vietnei ir 6 mēnešu garantija, jūs saņemsiet atbalstu, ja jums tas būs nepieciešams, un, ja jums nepatīk jūsu jaunā mājaslapa, varēsiet par to nemaksāt. Jūsu panākumi ir mūsu panākumi.

Klients ir prioritāte

Strādājam ar dažāda lieluma projektiem un uzņēmumiem. Gaidīsim tavas idejas, vēlmes un nepieciešamības! Mums ir svarīgi tavs redzējums, mērķis un vērtības! Izstrādājot stratēģiju pēc šīm vadlīnijām, mēs ticam, ka varam radīt ko nozīmīgu tev un tavam biznesam!

Tavi panākumi ir mūsējie! Mēs esam ieinteresēti, lai tu būtu apmierināts ar Brandsite. Kafija ir uz mūsu rēķina - piesakies uz tikšanos un apspriedīsim tava biznesa attīstības iespējas!

LET’S MAKE YOUR BRAND STAND OUT

Grow your business with Brandsite!