Biežāk Uzdotie Jautājumi

Mājaslapa kā pārdošanas rīks

Mēs zinām, ka, iespējams, jautājumu ir vairāk nekā atbilžu, it īpaši, sperot nozīmīgu soli pretī jaunai mājaslapai! Mēs esam sagatavojuši pāris atbildes.

Tu vienmēr vari ar mums sazināties,
uzdodot savu jautājumu šeit!

Mājaslapas izstrāde ietver:

Mums vissvarīgākais esi tu, mūsu klient. Mēs mīlam individuālus projektus un izstrādājam tos pēc tava biznesa vajadzībām. Mūsu mērķis ir, lai jūs veicinātu sava biznesa izaugsmi, tāpēc mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu un no tiem izveidojam pielāgotu risinājumu, kas precīzi atbilstu tavam izaicinājumam. Mēs uzņemsimies pilnu atbildību par savu darbu, tāpēc visi pieejamie pakalpojumi pēc tavas idejas un vīzijas apspriešanas tiek veikti pēc pieprasījuma:

 • Domēna reģistrācija un/vai pārnešana
 • Hostinga menedžēšana, ja nepieciešams
 • Kompānijas e-pasta izveide
 • Mājaslapas vizuālais noformējums
 • Satriecošs dizains ar tava zīmola vadlīnijām, izmantojot dizaina sagatavi
 • Visvairāk izmantotais un modernākais CMS uz planētas – WordPress
 • SSL sertifikāts
 • Mājaslapas dublējumu un atjauninājumu menedžēšana
 • Izveidojam zīmola vietnes saturu, kas orientēts uz pārdošanu
 • Google Analytics, Facebook Pixel, kontaktformas, e-pasta rīku, u.c integrēšana
 • Tulkošanas pakalpojumi
 • Attēlu optimizācija veikspējīgākam mājaslapas ātrumam
 • Digitālās pārdošanas kampaņas pēc pieprasījuma
 • Hostings un atbalsta abonaments
 • Dokumentācija, kā pēc tam izmantot un rediģēt informāciju
 • Noklikšķināmas e-pasta adreses, tālruņu numuri
 • Integrētas kartes
 • Pilnībā adaptīvs mājaslapas dizains

Kādas ir mājaslapas uzturēšanas izmaksas?

Mājaslapas uzturēšanas izmaksas sastāda:

 • domēna izmaksas – 10-15 eur gadā
 • hostinga (servera izvietošanas izmaksas) – 5-25 eur mēnesī
 • Brandsite mājaslapām nav ikmēneša uzturēšanas izmaksas, iesakām reizi 6 – 12 mēnešos veikt atjauninājumus, kas sastāda 0.5-1 h programmētāja darba laika, lai nepakļautu sistēmu uzlaušanas un nevecošanas riskiem.
 • Pēc pieprasījuma varam veikt, uzlabot jūsu WordPress mājaslapu, kā arī ievietot jaunāko informāciju jūsu vietā, vai to mainīt.

Tas arī viss. Mājaslapas kods pieder Jums un Jūs esat mājaslapas īpašnieks.

Kā notiks mājaslapas izstrāde?

Mēs tiksimies vai sazvanīsimies, lai apspriestu jūsu zīmolu un redzējumu. Ja izlemsiet, vai jūs vēlaties ļaut mums rūpēties par sava zīmola tēlu digitālajā pasaulē, tad mēs analizēsim jūsu mērķa tirgu, konkurentus un sniegsim priekšlikumu, kā varētu izskatīties rezultāts. No tevis gaidīsim savu redzējumu, informāciju par mērķa auditoriju. Mēs arī ieteiksim galvenās nepieciešamības, kas būtu jāiekļauj jaunajā vietnē, lai tā spētu pārveidot apmeklētājus par klientiem.

Mēs mīlam to, ko darām vislabāk, un vēlamies atbrīvot tevi no raizēm, lai tu varētu fokusēties uz savu biznesu. Sadarbības soļi ir:

 • Priekšlikuma pieņemšana, dizaina un satura ietvara apstiprināšana;
 • Izteiksim priekšlikumus par mājaslapas funkcionalitāti un izskatu, nosūtīsim tev to izvērtēt, veiksim izmaiņas, apstiprināšana;
 • Satura iztrāde, vizuālā satura un zīmola elementu integrācija. Tagad tu varēsi redzēt un izjust jau savu jauno mājaslapu, kas vēl nav publicēta.  Apstiprināšana vai izmaiņu veikšana;
 • Trešā apskate, pēdējo pieprasīto izmaiņu apstiprināšana;
 • Publicēšana! Izmanto mājaslapu ne tikai kā informatīvo vizītkarti, bet arī kā vienu no pārdošanas rīkiem!

Cik maksās mana mājaslapa?

Savā darbā mēs izmantojam zināšanas par digitālo pārdošanu un mārketingu, pievēršot uzmanību dizainam. Apvienojot visas šīs vērtības pārdomātā stratēģijā, mēs radām mājaslapas, kas ir arī pārdošanas rīks, kur saturs tiek izstrādāts un ievietots, lai vestu apmeklētāju cauri vietnei, pārliecinot apmeklētāju uzticēties tavam biznesam un beigās vienmēr aicināt rīkoties!

Tu iegūsi pilnīgi funkcionālo, augstas kvalitātes mājaslapu, ar individuālu dizainu par ļoti samērīgām izmaksām, ko mēs varam nodrošināt, izmantojot kvalitatīvu WordPress dizaina veidni, lai ietaupītu paša pamata programmēšanas izmaksas, savukārt, lielāko daļu laika veltītu tieši piesaistoša dizaina un satura izstrādei, kas pārvērš apmeklētāju par makstātspējīgu klientu.

Tādējādi Brandsite spēj nodrošināt maziem un vidēja izmēra uzņēmumiem, radošiem zīmoliem un jauno biznesu īpašniekiem pārsteidzoša dizainu mājaslapu ar kvalitatīvu saturu, kas izmaksā mazāk un izstrāde notiek īsākā laikā. Taču rezultāts ir pielīdzināms mājaslapām, kas ir programmētas no nulles, kur izmaksas svārstās no EUR 3000 +.

Izmaksu noteikšana ir atkarīga no jūsu pieprasījuma, taču pieredze rāda, ka tās ir vidēji no EUR 500 līdz EUR 1500. Sūti savu ideju un vēlmes mums šeit.  E-komercijas vietnēm izmaksas vari noskaidrot, nosūtot pieprasījumu uz brandsite@brandsite.lv.

Kādi ir mājas lapas izstrādes termiņi?

No brīža, kad apstiprināsi projekta līgumu un saskaņosim galvenās vadlīnijas, mājaslapas izstrāde ilgst no 1.5 -3 nedēļas.

Vai varu izmantot savu esošo domēnu?

Jā, protams. Ja nepieciešams, mēs parūpēsimies par domēna pārnešanu, vai arī varam izmantot arī jūsu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Ja jums vēl nav domēna, mēs varam parupēties arī par tā iegādi.

Vai es saņemšu garantiju un atbalstu?

Izvēloties Brandsite, vari neuztraukties – mēs atbildam par savu darbu. Tavs gandarījums ir mūsu motivētājs!
Tu saņemsi:

 • 6 mēnešu garantiju*
 • 3 mēnešu bezmaksas atbalstu
 • 3 pieejami labojumi līdz mājaslapas nodošanai
 • BEZ RISKA – ja jums nepatīk jūsu jaunā zīmola mājaslapa pēc 3. pārskatīšanas – varat nemaksāt!**

*6 mēnešu garantija – garantija darbojas šajā gadījumā, ja klients nav veicis izmaiņas programmēšanas kodā.

** Parasti apmaksa notiek 7 darba dienu laikā pēc lapas publicēšanas datuma. Nav priekšapmaksas. Ja izvēlēsieties, mājaslapu tomēr nepirkt, Brandsite patur tiesības izstrādāto lapu paturēt savā īpašumā un publicēt kā ieskatu savā portfolio.

Kā notiek mājaslapas 3 revīzijas?

Brandsite mājaslapas izstrāde ietver iespēju trīs reizes pārskatīt savu jauno vietni, pirms tā tiek publicēta.

 • Pēc projekta apstiprināšanas, kas ietver dizaina idejas, satura, vizuālo elementu, integrēšanai nepieciešamās funkcijas, mājaslapas struktūras izveidi, mēs spersim pirmo soli – izveidosim dizainu ar nelielu satura daļu, nodosim izvērtēšanai tev. Otrais solis – apstiprināt dizainu kopā ar saturu un visiem atvērumiem. Trešo reizi mēs to pārskatīsim kopā tiešsaistē vai tikšanās. Pēc izmaiņu apstiprināšanas – tava jaunā, funkcionālā zīmola mājaslapa būs gatava pirmajiem apmeklētājiem.

Gadījumā, ja pēc trešās pārskatīšanas jums būs vēlme pēc lielākiem pielāgojumiem, piemēram, – izveidot jaunu sadaļu, atvērumu vai citas izmaiņas, mēs to vienmēr varēsim izdarīt, vienojoties par papildu darbu ar stundas likmes tarifu Eur 30/h.

Un atceries – tev vienmēr būs iespēja ļoti viegli mainīt pašam informāciju ar vai bez mūsu palīdzības, jo mēs izmantojam vismodernāko un plaši izmantoto satura pārvaldības sistēmu WordPress.

Vai es varu būt drošs, ka mājaslapa izskatīsies tā, kā es to iedomājos?

Mājaslapas vizuālais izskats tiks saskaņots ar tevi pirms izstrādes. Par saturu un funkcijām, mēs arī vienosimies iepriekš. Kāda izskatīsies tava mājaslapa, tu vari ietekmēt, sniedzot mums tik daudz materiālu un informācijas, cik vēlies iesaistīties pats. Mēs esam priecīgi uzņemties iniciatīvu, ja tas ir tas, ko vēlies. Tu, klient, esi mūsu prioritāte, tāpēc tavs gandarījums ir arī mūsu. Uzticies mums un neriskē! Apskati mūsu portfolio, kas izstrādāti 2020. gadā.

Vai es varu izmantot savus fotoattēlus un saturu?

Protams. Projektēšanas sākuma posmā mēs runāsim par tavu uzņēmumu, kas palīdzēs mums pēc iespējas tuvāk izpētīt tavu biznesu, lai varētu izveidot mājaslapu, kas uzrunās tavu ideālo klientu. Mēs varam izmantot tavas esošās vietnes saturu, kur Brandsite mārketinga un pārdošanas zinošie satura speciālisti pārskatīs saturu, lai pārliecinātos, ka tas ne tikai parāda, kas ir tavs uzņēmums, bet arī uzsvērs to, kā tu spēj risināt klienta problēmas, tādā veidā, izveidojot divpusēju komunikāciju ar tavu klientu.

Vai es varu veikt izmaiņas pēc tam, kad mana mājaslapa ir gatava?

Brandsite mājaslapas izstrāde ietver modernāko un pieejamāko CMS sistēmu, kas ļauj veikt izmaiņas gandrīz jebkuram. Jā, tu vienmēr vari pats veikt izmaiņas savā vietnē vai deleģēt to kādam citam. Mēs esam vienmēr pieejami, lai atjauninātu vai papildinātu esošo mājaslapu! Sazinies ar mums! Kontakti

Kur mana mājaslapa tiks uzturēta?

Mēs vēlamies tevi atbalstīt tik daudz, cik tas tev ir nepieciešams, mūsu klient. Mēs varam izstrādāt tavu mājaslapu uz eksistējoša domēna, kas atrodas tavā esošajā hostinga serverī, vai arī  izmantosim jūsu domēnu, mūsu partnera hostinga serverī un pārvaldīsim to tavā vietā. Domēna un hostinga tiesības vienmēr piederēs tev.

Vai es varu saglabāt savu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju un e-pastus?

Jā, tu vari saglabāt savu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju, kā arī e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

Vai varat izveidot e-komercijas vietni?

Jā, mēs varam arī izveidot e-komercijas vietni, kurā ir integrētas visas populārākās maksājumu veikšanas iespējas, gan viena produkta vai arī plašs, produktu katalogs, integrēt mārketinga automatizāciju, e-pasta jaunumu saņemšanu, pieslēgt Omniva piegādes automatizāciju un citas nepieciešamības.

Savu pieprasījumu sūti šeit.

Kas man jādara tagad, lai iegūtu šo mājaslapu, kas ir arī pārdošanas rīks?

Lieliski! Viss, kas tev ir jādara – sazinies ar mums! Mēs tev atbildēsim, satiksimies uz kafiju, pirmā konsultācija ir bezmaksas!  Apspriedīsim tavas idejas, izaicinājumus un redzējumu mājaslapas izstrādē. Pirms un pēc šīs tikšanās tev NAV pienākuma sadarboties ar Brandsite.

Ja mēs nolemsim sadarboties, nosūtīsim priekšlikumu, kam sekos praktiskas rīcības plāns. Un pavisam drīz, tava efektīvā, uz pārdošanu orientētā majaslapa, kas pārvērš apmeklētājus par klientiem, veicina tava zīmola atpazīstamību, būs pieejama apmeklētājiem! Spied ŠEIT, lai nosūtītu mums ziņu! Gaidīsim!

KONTAKTI

UZDOT JAUTĀJUMU

SĀKUMS

APSKATĪT CENAS

REALIZĒTIE PROJEKTI

LET'S MAKE YOUR
BRAND STAND OUT?

@Brandsite – We help you get
your business out in the world!

Located in Riga, Latvia

brandsite@brandsite.lv

+371 22 811 374

Working internationally

Privacy Policy

LET’S TALK?

PARUNĀSIM?

contact-section